O nas

Salon istnieje od prawie 5 lat co sprawia , że znamy się na tym co robimy. 

Rytuał tantryczny jest ceremonią, której źródeł należy szukać w starożytnych  księgach orientu, pełnych prawd o rozwoju ducha,  oświeceniu umysłu i uświęcającym stosunku do ciała. Pierwszym krokiem,  na drodze do odpowiedniego jego przejścia jest chwila całkowitego spokoju i wyciszenia po to, by w trakcie móc pozostać biernym, spokojnym i przyjąć wszystkie jego dobrodziejstwa. Po drugie, prawdziwa tantra to nie relacja pomiędzy dwojgiem ludzi. To celebracja swojego „tu i teraz” , w którym wszystko co się dzieje  jest piękne, kompletne i nie potrzeba mu dodatkowego komentarza. Nie wolno jednak dopuścić, aby odbywało się w pośpiechu i niepokoju.  Stąd przyćmione  światło i łagodna muzyka, które tworzą aurę tajemniczości i prywatności.

Sam masaż, poprzez dotyk zgodny z odpowiednim przepływem energii, ma za zadanie wydobycie wszystkiego, co najlepsze z ciała, któremu zostaną okazane należne mu szacunek i czułość. W ten sposób wytwarza się energię życiową, która sprzyja zdrowiu i młodości, zwiększeniu świadomości swojego ciała i uwolnieniu jego potencjału. Tantra naucza, że jesteśmy godni wszelkiej przyjemności, jaką możemy otrzymać, a drogą do rozwoju jest miłość do samego siebie. Masażystka to tutaj nie partnerka, ale nauczycielka i przewodniczka na tej drodze, świadoma swojej szczególnej roli w rytuale, jakim z założenia jest masaż tantryczny. Dedykowany wyłącznie dorosłemu odbiorcy.

Są to masaże tantryczne, "erotyczne" , najlepiej wcześniej poczytać troszkę , jeśli nie do końca jesteś świadomy jak one wyglądają, lub zadzwonić i opowiemy Ci szczegóły przez telefon. To proste, zadzwoń i zapytaj ;): *

Utworzono za pomocą Mozello – to najłatwiejszy sposób tworzenia witryn internetowych.

 .